Ivanić režirao pobedu protiv Voždovca - tri asistencije i gol za novu pobedu Zvezde

RTS 13.08.2022

Fudableri Crvene zvezde savladali su Voždovac sa 4:0 u meču šestog kola Superlige Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića upisali su i petu pobedu u isto toliko odigranih mečeva u domaćem prvenstvu. Nova "žrtva" crveno-belih bila je ekipa Voždovca, koja je poražena na stadionu "Rajko Mitić" sa 3:0. Domaćin je meč praktično rešio u prvih deset minuta susreta. Već u trećem minutu Zvezda je stigla do prednosti, golom Pešića. Ivanić je probio po levoj strani i odlično progirao svog napadača, a ovaj u petercu reagovao na pravi način i spoljnim delom stopala