Selektori u glas rekli "nećemo": Odbojkaši Srbije i Bugarske odigrali četiri seta, pa uz rezultat 2:2 otišli kući

Večernje novosti 13.08.2022  |  Novosti online

MUŠKA odbojkaška reprezentacija Srbije odigrala je danas drugu prijateljsku utakmice sa Bugarskom u okviru priprema za 20. Svetsko prvenstvo koje se održava u Sloveniji i Poljskoj.

FOTO: OSS Naime, odigrana su četiri seta, a rezultat po deonica je bio 25:21, 25:21, 22:25 i 23:25, posle 90 minuta igre. Izabranici Igora Kolakovića su u prva dva seta bili bolji rival i zasluženo su stigli do velike prednosti. Ipak, Bugarska je u trećem i četvrtom segmentu preuzela inicijativu i uspela je da izbori reme. Treneri obe ekipe dogovorili su se da se ne odigra još jedan, odlučujući set. Foto: FOTO: OSS POGLEDAJ GALERIJU Podsetimo, jubilarno, 20.