Tadić ponovo u centru pažnje Srbin asistirao, a Stiven Bergvajn se upisao u istoriju (video)

Alo 14.08.2022

Ajaks je u 2. kolu holandske Eredivizije deklasirao ekipu Groningena rezultatom 6:1 (3:1)

Tim čiji je kapiten i ovog puta bio Dušan Tadić je zadržao maksimalan učinak i izjednačio se sa PSV-om čak i po gol-razlici posle dva meča – 9:3. Tadić je i vlasnik jedinog žutog kartona na utakmici, u 30. minutu. Srpski reprezentativac na terenu je proveo 83 minuta, a u 57. je upisao asistenciju za het-trik Stivena Bergvajna. Ubedljivo najlepši momenat susreta bio je gol Entonija u 28. minutu: Strelci za Ajaks bili su Bergvajn tri puta, Entoni, Kenet Tejlor i