Novi kiks Liverpula "Redsi" sa igračem manje izvukli bod protiv Milivojevićevog Palasa

Alo 15.08.2022

Fudbaleri Liverpula remizirali su na svom terenu sa Kristal Palasom - 1:1 u poslednjoj utakmici drugog kola Premijer lige

Liverpul je tako posle dva odigrana meča bez pobede, pošto je na startu sezone remizirao sa Fulamom. Ipak, kako je se utakmica odvijala, ekipa Jirgena Klopa može još i da bude zadovoljna remijem. Kristal Palas je poveo u 32. minutu. Tada je Vilfrid Zaha dobio veliku šansu koju je iskoristio lepim udarcem u donji desni ugao gola Alisona Bekera. Liverpul je, naravno, napadao u nastavku, ali ga je isekao crveni karton Darvina Nunjesa u 57. minutu. Urugvajac je dobio