Alabina "strela" slomila Sadika i družinu: Majstorija Austrijanca za dominatan početak Reala

Telegraf 15.08.2022  |  Telegraf.rs

Domaćin poveo, gosti okrenuli u drugom poluvremenu i postavili stvari na svoje mesto

David Alaba bio je heroj prve utakmice Real Madrida u novoj sezoni Primere. Austrijanac i dugogodišnja perjanica Bajerna proslavio se u Almeriji, i za to mu je trebalo samo minut i po u igri, jer majstoru ne treba mnogo, ni vremena, ni prostora, da se pokaže. Alaba je u 75. minutu izveo savršen slobodan udarac, preko "zida" prebacio loptu, i pogodio gornji ćošak gola domaćeg tima - za pobedu! Almerija - Real Madrid 1:2 (1:0), a pogledajte i perfekciju od udarca u