Drama u finišu, Srna golom srušio Vojvodinu

RTV 17.08.2022  |  RTV (Rade Macet)

NOVI SAD - Rukometaši Zagreba plasirali su se na završni turnir SEHA lige, posle trijumfa nad Vojvodinom 24:23, u Novom Sadu, golom Zvonimira Srne, u poslednjim sekundama meča. Kapiten Novosađana, Miljan Vukovljak, pokušao je da odgovori golom sa centra, ali njegov pokušaj je izblokiran.

Nekoliko stotina navijača u Sportskom centru "Slana bara" videlo je veoma uzbudljiv meč, a ništa nije nagoveštavalo da nas čeka drama u finišu, posle prvih 30 minuta tokom kojih su rukometaši Zagreba kontrolisali dešavanja na terenu, pre svega kažnjavajući greške domaćih golovima iz kontri. Na poluvremenu su Zagrepčani imali četiri gola viška, ali je Boris Rojević uspeo da motiviše svoje igrače na odmoru i u drugom poluvremenu videli smo jednu novu, agresivniju