Italijanski "pelcer" se primio na Totenhem, Portugalcima presudio rekorder Hari Kejn!

Sportske.net 20.08.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Totenhema savladali su kod kuće Vulverhempton rezultatom 1:0 u okviru trećeg kola engleske Premijer lige.

Bruno Laž je odlučio da meč počne sa sedmoricom Portugalaca na terenu što na terenima PL nikada nije bilo viđeno. Od samog početka videli smo pomalo čudnu utakmicu, i pored podjednakog poseda lopte, "vukovi" su bili ti koji su pretili tokom prvih 45 minuta, najbolju priliku propustio je Nunes, da bi na drugoj strani odgovorio Kejn čiji je udarac zaustavio Žoze Sa. Zaigrali su Sparsi dosta bolje u drugom poluvremenu, Son je imao stativu, Hari Kejn je potom prvo