Šok za dijega simeonea i drugove Viljareal razbio Atletiko za prvo mesto u prvenstvu

Alo 21.08.2022

Fudbaleri Viljareala pobedili su Atletiko Madrid rezultatom 2:0 u drugom kolu španske LaLige

Prava ludnica na stadionu Vanda Metropolitano završena je pobedom Viljareala za prvo mesto u španskom šampionatu. Videli smo dva pogotka, pet žutih kartona, ali i jedan crveni karton. U prvom poluvremenu je Atletiko izgledao previše bledo i Viljareal je to koristio, pritiskao, bio bolji rival, ali do gola nije mogao. Pred kraj prvog dela se Atletiko malo probudio, ali se u svlačionice otišlo bez postignutog gola. Na gol smo čekali sve do 73. minuta, kada je Pino