Zagreb slavi Dinamo posle produžetaka srušio Bode, Rendžers u Ligi šampiona nakon 11 godina, Turci posle 27 godina bez tima u eliti

Alo 25.08.2022
Zagreb slavi Dinamo posle produžetaka srušio Bode, Rendžers u Ligi šampiona nakon 11 godina, Turci posle 27 godina bez tima…

Povratak posle više od decenije.

Fudbaleri zagrebačkog Dinama plasirali su se u grupnu fazu Lige šampiona, pošto su večeras na svom terenu posle produžetaka pobedili Bodo/Glimt sa 4:1, u revanš meču plej-ofa kvalifikacija. Dinamo je već u četvrtom minutu golom Mislava Oršića anulirao prednost Bodo/Glimta iz prvog meča odigranog u Norveškoj, da bi pogotkom Bruna Petkovića u 35. minutu preokrenuo rezultat u svoju korist. U drugom poluvremenu je Bodo/Glimt bio bolji rival pa je golom Alberta Grenbeka