Kolubara ponovo nadigrala brđane u Lazarevcu: Het-trik Vukušića slomio favorita iz Beograda! (foto) (video)

Hot sport 27.08.2022  |  HotSport

Odlična partija hrvatskog internacionalca! U okviru 8. kola Mozzart bet Superlige Srbije, fudbaleri Čukaričkog doživeli su drugi poraz u aktuelnoj sezoni.

Kao i prošle godine Kolubara je u Lazarevcu slavila protiv Brđana, ovoga puta 3:2. Belo-crni su poveli golom Adžića u 27. minutu, ali do poluvremena Kolubara je preokrenula, het-trikom Vukušića, koji je pogađao u 29, 37. i 45+3. minutu. U drugom poluvremenu Čukarički je imao inicijativu, dovoljno samo za drugi pogodak, preko Vujadinovića. Iskusni hrvatski napadač je postigao prvi het-trik u dresu Kolubare, što je ujedno i prvi ovosezonski het-trik u čitavom