Zvezda se mučila, pa razbila Javor: Uspešan debi novog trenera Milojevića, crveno-beli spremni za večiti derbi! (video)

Kurir 27.08.2022

Fudbaleri Crvene zvezde sa novim trenerom Milošem Milojevićem su se dosta mučili protiv Javora, u nekoliko navrata imali i mnoge sreće, ali su na kraju ipak slomili hrabre goste iz Ivanjice: Crvena zvezda - Javor 4:1 (1:1).

Kada je video da nema šale sa Javorom, Milojević je sredinom drugog poluvremena ubacio u igru i Aleksandra Kataija, koji je zamenio strelca vodećeg gola Ohija. Domaćin je pojačavao ptitisak, a golovima Mitrovića i Bena uspeli su da osvojeo ceo plen i naprave dobru uvertiru pred 168. "večiti derbi" u sredu na stadionu Partizana. Konačan rezultat je postavio Gosti su do izjednačenja došli u 30. minutu, kada je odlični Marčić bio najviši u skoku i glavom matirao