Kalinić: Izgubili smo fokus i koncentraciju, ali kada smo to povratili prelomili smo utakmicu

Sportski žurnal 28.08.2022

Srbija je trenutno četvrta u grupi sa po tri pobede i poraza, a u narednom kolu će u novembru gostovati Velikoj Britaniji

Srpski košarkaš Nikola Kalinić izjavio je večeras posle meča sa Turskom da rezultat sa poluvremena „nije realan”, i da je večerašnja pobeda važna za nastavak kvalifikacija.Srbija je večeras u gostima pobedila Tursku sa 79:72, u meču šestog kola Grupe I treće runde kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. „Prvo poluvreme možda i ne tako realno, Turska je bila malo poljuljana, ali znali smo da će da se vrate u drugom poluvremenu. Izgubili smo fokus i koncentraciju, ali