Premijer liga: Poraz Fulama, ali serija Aleksandra Mitrovića se nastavlja! (video)

Hot sport 03.09.2022  |  HotSport

Nisu uspeli fudbaleri Fulama da dođu do iznenađenja u šestom kolu Premijer lige.

Fulam, našeg Aleksandra Mitrovića, nije uspeo da se dočepa barem boda na gostovanju Totenhemu u šestom kolu Premijer lige – poraženi su 2:1. Popularni Pevci poveli su golom Hojbjerga na asistenciju Rišarlisona. Izabranici Antonija Kontea prednost su uvećali u 75. minutu golom Kejna za 2:0. Pokušavali su gosti, međutim ostao je nesavladan francuski golman na golu Totenhema, Ugo Ljoris sve do 83. minuta i gola koga drugog do Aleksandra Mitrovića! Lepo je primio loptu