Junački do boda - Partizan gubio 0:2, pa sa igračem manje u goleadi izborio remi, prečka sprečila pobedu

Sportski žurnal 08.09.2022

Rikardo Gomeš postigao 17. gol za crno-bele u evro kupovima i postao rekorder, pretekao Klea

Slovacko - Partizan 3:3 (2:0) U 1. kolu D grupe Lige konferencija Partizan je u Češkoj remizirao sa Slovackim 3:3 iako je posle dvadesetak minuta igre gubio 0:2 i imao igrača manje posle isključenja Belića. Dijabate i Gomeš su preokrenuli stvari, postigli sva tri gola, urnisali odbranu rivala, a pet minuta pre kraja u njihovoj režiji mogao je Parni valjak i do pobede, ali se isprečila prečka. 1. poluvreme: 5. minut: Ostao je sam bek Jan Kalabiška po sredini na 18