Sjajan fudbal u budimpešti: Ferencvaroš pokazao snagu, Trebzon izgubio pred dolazak Zvezde

Večernje novosti 08.09.2022  |  Č. V.

FUDBALERI Ferencvaroša pobedili su Trabzon sa 3:2 na svom terenu u grupi H u kojoj se nalazi i Crvena zvezda.

FOTO: AP Šampion Mađarske je pokazao koliko je kvalitetan tim, iako su možda mnogi smatrali da će on prvaku Srbije biti najlakši rival. Pobeda kluba iz Budimpešte još više dobija na značaju posebno ako se zna da su od 16. minuta igrali sa desetoricom zbog crvenog kartona koji je zaradio Eldar Ćivić. Koliko je utakmica na "Grupama areni" bila odlična pokazuje i to da su u prvom poluvremenu viđena čak četiri gola. Domaći su posle 45 minuta imali prednost od 3:1, dva