Levi bek i trener slovackog ljuti i razočarani: Da smo poveli 3:0 utakmica bi bila rešena, a imali smo šanse! (video)

Hot sport 09.09.2022  |  HotSport

Jan Kalabiška je protiv Partizana u prvom kolu Lige konferencija, iako igra na poziciji levog beka, postigao dva pogotka i bio najbolji pojedinac domaće ekipe.

Vidno je bio razočaran, jer je njegova ekipa imala igrača više čak 70 minuta, imala 2:0, a na kraju ipak ostala bez 3 boda. „Izuzetno sam ljut. Partizan je skoro 70 minuta igrao sa desetoricom, imali smo dva gola prednosti, u prvom delu dominirali centeršutevima, u prekidima, stvarali šanse i potpuno kontrolisali utakmicu. A onda, kad smo opet izašli iz svlačionice, dozvolili smo sebi da primimo tri gola za samo 15-ak minuta. To nikako ne mogu da razumem. Samo nas