Poluvreme u novom pazaru: Lončar šokirao Zvezdu, ali Rodić doneo poravnanje! (video) (foto)

Hot sport 11.09.2022  |  Andrej Žepačkić

Nakon 45 minuta niko nema vođstvo u derbiju kola! Nakon serije kornera kojom su otvorili meč, fudbaleri Novog Pazara uspeli su da odličnim volejom Stefana Lončara u 5. minutu dođu do prednosti od 1:0.

Novi Pazar v Crvena Zvezda, Mozzart Super Liga 2022/2023 at stadium Cazcoin Arena on September 11, 2022 in Novi Pazar, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©) Od tog trenutka Zvezda je imala jalovu inicijativu kojom nije uspela ni da uđe u šansu. Sve do 35. minuta. Sjajno je centrirao El Fardu Ben, a na pravom mestu se našao Milan Rodić koji je glavom loptu smestio u mrežu. FOTO: Facebook/Crvena zvezda Samo minut nakon gola, Osman Bukari je mogao da