Zvezda posle drame srušila novi Pazar! Pešić rešio derbi golom u 88. minutu! (video)

Kurir 11.09.2022

Derbi kola u Novom Pazaru je posle velike drame pobedom gostiju, u utakmici u kojoj je sve prštalo na terenu.

Velika šteta što nije bilo publike, jer bi stadion sigurno bio pun. Na kraju su se radovali gosti iz Beograda: Novi Pazar - Crvena zvezda 1:2 (1:1). Ključni momenat se dogodio u finišu susreta, u 88. minutu, kada je posle dubinske lopte Kange, pred golom domaćih najproisebniji bio Pešić i praktično loptu ugurao u mrežu! Serija neuspeha crveno-belih sa novim trenerom Milošem Milojevićem je prekinuta u Novom Pazaru posle kiksa protiv TSC-a, poraza od Monaka u