Fudbal: Spartak poražen u Novom Sadu od Mladosti (1:0)

Subotica.com 12.09.2022  |  Subotica.com

Spartak je pretrpeo i treći poraz. U Novom Sadu „golubovi“ su poraženi sa 1:0 od novajlije u eliti, ekipe Mladost GAT u okviru 11. kola Superlige . Domaći tim je bolju igru krunisao pogotkom u 33. minutu golom Radulovića, dok su Subotičani prikazali bledo izdanje, bez ikakve pretnje po gol protivnika.

Domaći tim je od starta nametnuo svoj ritam i gotovo prvih dvadesetak minuta se igralo na polovini koja je pripadala Spartaku. Stvorili su dve povoljne prilike Novosađani preko Katanića, ali je Manojlović uspešan bio. Ipak u 33. minutu posle brzog napada i asistencije Dimitrova, Andrija Radulović je doveo Mladost u prednost - 1:0. Za razliku od domaćina Subotičani u prvih 45. minuta nisu uputili udarac ka golu Mladosti i na pauzu se otišlo uz minimalno vođstvo