Partizan opet krenuo iz minusa, a Rikardo ponovo promašio pobedu!

Sputnik 15.09.2022

Fudbaleri Partizana remizirali su u drugom kolu grupne faze Lige konfrencija sa Nicom (1:1). Remi i podela plena više će zadovoljiti goste koji su poveli već u drugom minutu preko Džoa Brajana, dok je bod crno-belima sjajnim pogotkom u 60. sačuvao Fuseni Dijabate.

Žaliće crno-beli i za celim plenom jer su imali kolosalnu priliku da dođu do pobede u 70. minutu kada je Dijabate posle sjajnog bega ostavio loptu Rikardu Gomešu, a ovaj šutirao sa sedam-osam metara visoko preko gola. Kao i u prošlom kolu protiv Slovackog opet je napadač crno-belih mogao da se proslavi i obrafuje navijače. Baš šteta... Nica je igrala kao i Monako protiv Zvezde prošle nedelje. Dozirani fudbal. Svesni da ih za vikend čeka novi prvenstveni duel