Festival golova u Lučanima: Mladost nema odbranu, TSC "petardom" stao uz rame Zvezdi!

Telegraf 16.09.2022  |  Telegraf.rs

Ekipa Žarka Lazetića ne posustaje ove sezone, domaći sastav u dva poslednja meča primio čak 11 golova

Glavni utisak sa meča je da su gosti rutinski porazili Mladost, ekspresno je ekipa Žarka Lazetića došla do 2:0 (Antonić 13, Jovanović 15), domaći su uzvratili preko Jojića (43), za nadu, pred kraj poluvremena, ali je Đakovac u 53. i 56. minutu ugasio sva ta pozitivna očekivanja Lučanaca i meč usmerio u samo jednom pravcu. Valja reći da su posle "pokera" TSC-a igrači Mladosti zaigrali daleko ofanzivnije, na sve ili ništa, bili su bolji i opasniji, uspostavili su