Udineze se ne šali "Zebre" srušile Inter posle preokreta i izbile na vrh Serije a

Alo 18.09.2022

Fudbaleri Udinezea pobedili su Inter na svom terenu sa 3:1 u utakmici 7. kola italijanske Serije A

Udineze blista od početka sezone i sa 16 bodova nalazi se na liderskoj poziciji. Inter je odlično otvorio utakmicu i poveo već u petom minutu golom iz slobodnog udarca Nikoloa Barele. Međutim, domaćin vrlo brzo dolazi do izjednačenja pošto je u 22. minutu Milan Škrinjar loše reagovao posle centaršuta i savladao sopstvenog golmana, Handanoviča. U nastavku meča, Inter je pretio preko Damfriza, a ubrzo je i Džeku poništen gol zbog ofsajda. Pobedu Udinezea je najavio