Crvena zvezda slavila protiv Napretka u Beogradu: Pešić doneo tri bola crveno-belima

Euronews 18.09.2022  |  Autor: Euronews

Crvena zvezda je posle velike borbe na svom terenu uspela da dođe do trijumfa nad Napretkom od 1:0 u oviru 12. kola Mozzart Bet Superlige Srbije i tako povrati prvo mesto, koje je na kratko preuzela ekipa Čukaričkog.

Novi-stari fudbaler crveno-belih, Srđan Mijailović dobio je šansu da se već na prvoj utakmici predstavi navijačima i reklo bi se da je to sasvim solidno uradio. Takođe, ono što raduje Zvezdine pristalice je to što se Mirko Ivanić vratio posle povrede i odigrao dobrih pola sata. Prvo poluvreme nije bilo preterano sadržajno i završeno je rezultatom 0:0. Ipak, domaći su imali fantastičnu šansu za pogodak u 30. minutu preko Marka Gobeljića. Ostao je desni bek Crvene