Sedmerci presudili Radničkom

Veliki park 18.09.2022

Rukometaši Radničkog i pored konstantnog vođstva tokom cele utakmice, nisu uspeli da se plasiraju u drugo kolo EHF kupa, pošto su nakon lošijeg izvođenja sedmeraca slavili rezultatom 25:24 (23:21, 10:10) što nije bilo dovoljno jer su u prvoj utakmici poraženi sa dva gola razlike.

Kragujevčani su imali aktivan rezultat nakon prvog meča, poraz od dva gola razlike i gajili su nadu da će u grotlu Jezera pred oko 2000 navijača uspeti da anuliraju prednost renomiranog protivnika i izbore prolaz u drugo kolo. Tako je i počelo, Radnički je sjajno otvorio utakmicu i u 5.minutu pogotkom Barudžića poveo sa 3:0. Gosti su u tim trenucima delovali zbunjeno u proključalom Jezeru, no malo pomalo u 12.minutu dolaze do izjednačenja, 3:3. Nakon 11-minutnog