“Fudbal je ponekad lud”: 17 promašaja najboljeg strelca, a onda het-trik (VIDEO)

Vesti online 18.09.2022

Fudbaleri Totenhema spektakularno su pobedili Lester rezultatom 6:2 u osmom kolu Premijer lige, a posebno se istakao Son Hjung-min koji je prekinuo crni niz i postigao het-trik za samo 13 minuta.

Izuzetno emotivno Son je reagovao posle pobede Totenhema i spektakla koji je priredio jer ove sezone nije postigao nijedan gol. Čak 17 puta Son je šutirao ka golu od početka sezone, ali mreža kao da je bila sve dalje. Ipak, Antonio Konte verovao je u fudbalera iz Južne Koreje i uveo ga u igru u 59. minutu utakmice. U tom trenutku goleada je uveliko trajala. Najpre je u šestom minutu iz penala Lester poveo golom Tilemansa, da bi Hari Kejn izjednačio posle samo dva