Невероватан преокрет на "стожицама" Норвежани водили, Халанд поново погодио, али упорни Словенци уписали победу

Ало 24.09.2022

Фудбалска репрезентација Словеније савладала је Норвешку резултатом 2:1 (0:0) у Б Лиги нација Група 4 и на тај начин учинила "велику услугу" Србији пред гостовање у Ослу

Ништа није слутило на овакав епилог. Нарочито јер су гости од старта кренули агресивно и до одмора створили већи број прилика. Норвежани су у 10. минуту постигли гол преко Леа Остигарда, али је поништен јер је фудбалер Наполија направио прекршај у нападу. Исти играч је у 24. минуту покушао главом, међутим, његов ударац по средини гола Облак је лако зауставио. Имао је прилику и Ерлинг Халанд у 35. минуту, када се нашао у шеснаестерцу, ипак, тукао је поред стативе и