Zvezda prošla u osminu finala Kupa Srbije: Milunović i Kangva tresli mrežu domaćih – moglo je i ubedljivije! (foto) (video)

Hot sport 29.09.2022  |  HotSport
Zvezda prošla u osminu finala Kupa Srbije: Milunović i Kangva tresli mrežu domaćih – moglo je i ubedljivije! (foto)…
Zaslužena pobeda crveno-belih. Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Mačve u 1/16 finala Kupa Srbije rezultatom 2:0. Nakon prvih 45 minuta bez golova, crveno-beli su pogotkom Milunovića poveli na startu drugog poluvremena, da bi tu prednost zadržali u nastavku meča. Drugi pogodak postigao je Kins Kangva pri samom kraju meča, nakon ogromne greške domaćih. PRVO POLUVREME: Aktuelni branilac trofeja, prvu priliku na ovom susretu imao je već u 3. minutu kada je