Porto prejak za bragu: Zmajevi zaustavili goste u naletu, Taremi igrač utakmice i bez gola! (video)

Hot sport 01.10.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Porta su na svom stadionu uspeli da savladaju ekipu Brage koja se nalazi u odličnoj formi, a konačan rezultat je bio 4:1.

Nije gost dobro izgledao na ovoj utakmici, imali su oni na mahove dobru igru, kao na startu nastavka, ali su to domaći fudbaleri sve iskontrolisali. Nakon odlične borbe, ali i inicijative plavo-belih, odličnim zalaganjem Taremija, koji doduše nije bio ni strelac ni asistent u prvom poluvremenu, plavi su uspeli da povedu, a strelci su bili Evanilson u 32. i Eustakio u 34. Ipak, u nastavku Braga igra dosta bolje, autogolom defanzivca Pepea smanjuju rezultat, da bi