Povezane vesti

Severni London je crven: Arsenal je mnogo ozbiljan ove sezone, a svakome treba jedan Granit Džaka! (video)

Hot sport 01.10.2022
Fudbaleri Arsenala su na svom Emirejtsu savladali najljućeg rivala Totenhem rezultatom 3:1 i tako pobedili u derbiju severnog Londona. Prvo poluvreme je bilo u znaku domaćih, ali uspevali su gosti koliko toliko da negiraju napade, ali je u nastavku… »
Porto prejak za bragu: Zmajevi zaustavili goste u naletu, Taremi igrač utakmice i bez gola! (video)

Fudbaleri Porta su na svom stadionu uspeli da savladaju ekipu Brage koja se nalazi u odličnoj formi, a konačan rezultat je bio 4:1. Nije gost dobro izgledao na ovoj utakmici, imali su oni na mahove dobru igru, kao na startu nastavka, ali su to domaći… »