Severni London je crven: Arsenal je mnogo ozbiljan ove sezone, a svakome treba jedan Granit Džaka! (video)

Hot sport 01.10.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Arsenala su na svom Emirejtsu savladali najljućeg rivala Totenhem rezultatom 3:1 i tako pobedili u derbiju severnog Londona.

Prvo poluvreme je bilo u znaku domaćih, ali uspevali su gosti koliko toliko da negiraju napade, ali je u nastavku Totenhem potpuno pao, potom ostao sa igračem manje, Emerson Rojal je isključen nakon sat vremena igre, pa ni ne čudi slika kakvu smo gledali. Prednost je Topdžijama doneo Toma Parti na asistenciju Bena Vajta već u 20. minutu utakmice. Ipak samo deset minuta kasnije Hari Kejn je poravnao rezultat sa bele tačke. Ipak, nastavka donosi potpunu dominaciju