Vodi Zvezda nakon prvog poluvremena: Trebalo je vremena crveno-belima da prorade ofanzivno – blistaju u odbrani! (foto)

Hot sport 01.10.2022  |  Andrej Žepačkić
Ozbiljna defanziva. Košarkaši Crvene zvezde dočekuju MZT iz Skoplja u prvom kolu AdmiralBet ABA lige. Na poluvremenu vode rezultatom 39:22. Crveno-beli počeli su u petorci Marković-Adams-Lazić-Ilić-Martin. Ipak, nisu baš startovali dobro u ofanzivi. Dugo se Zvezda mučila u napadu. U prvoj četvrtini smo videli veoma tvrdu igru. Rezultat od 13:9 nakon prvih 10 minuta govori sam za sebe. Zvezda je pokušavala, imala mnogo otvorenih šuteva, ali su pogodili samo jednu