Звезда дала четири гола, а милојевићу се највише свидело нешто друго: "То је оно што желим у свакој утакмици!"

Мондо 02.10.2022  |  Младен Шолак

Тренер Црвене звезде Милош Милојевић похвалио свој тим за наступ у мечу против Младости у Новом Саду

Тренер Црвене звезде Милош Милојевић похвалио свој тим за наступ у мечу против Младости у Новом Саду Црвена звезда победила је Младост Гат у Новом Саду (4:0) и показала да излази из септембарске кризе. Головима двоструког стрелца Мирка Иванића, као и Александра Катаија и Гелора Канге, црвено-бели су "везали" трећу победу у Суперлиги. На полувремену су водили 1:0 голом Мирка Иванића након што Александар Пешић није искористио пенал у првим минутима. Све је било