Dame brišu sve pred sobom: Turska je samo prošlost, Srbija čeka protivnika u četvrtfinalu!

Hot sport 08.10.2022  |  HotSport

Kao i obično, rutinski i vrlo ubedljivo! Ženska seniorska rerpezentacija Srbije, aktuelni svetski prvak, ostvarila je devetu uzastopnu pobedu na XIX SP 2022, osmu izvojevanu rezultatom 3:0.

Srbija je večeras u Lođu, u poslednjem, 4. kolu F grupe osmine finala, savladala Tursku sa 3:0, po setovima 25:20, 25:21 i 25:23, posle 78 minuta igre. Srbija je nastavila pobednički niz i savladala Tursku za kraj II faze takmičenja. Izabranice Danijelea Santarelija su odigrale još jedan odličan meč i porazile Tursku, ponovo bez izgubljenog seta. Srbija će se sutra preseliti u Gljivice, gde će igrati u četvrtfinalu, a rivala će saznati kasno večeras posle meča