Gol reprezentativca Babića - Almerija ubedljiva kod kuće, minimalac Reala (video)

Sportski žurnal 08.10.2022

Ekipa Srđana Babića savladala tim iz Madrida 3:1, Atletiko Madrid bolji od Đirone

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su danas na svom terenu Đironu sa 2:1, u utakmici osmog kola španskog prvenstva. Oba gola za Atletiko postigao je Anhel Korea, u petom i 48. minutu. Jedini strelac u gostujućem timu bio je Rodrigo Rikelme, koji je postigao pogodak u 66. minutu. Đirona je pretrpela treći uzastopni poraz, ukupno peti u prvenstvu i zauzima 13. mesto na tabeli sa sedam bodova. Ranije danas Almerija je na svom terenu pobedila Rajo Valjekano sa 3:1.