Sergejev lacio uništio jovićevu Fiorentinu: Rimljani silni, Srbin dvostruki asistent! Video

Kurir 10.10.2022

Fudbaleri Lacija savladali su Fiorentinu na gostovanju rezultatom 4:0 u utakmici 9. kola Serije A.

Bio je ovo i okršaj dva srpska fudbalera Luke Jovića u dresu Fiorentine i Sergeja Milinkovića Savića koji nastupa za rimski klub. Strelci za goste bili su u prvom poluvremenu Vecino u 11. i Zakanji u 25 minutu na asistenciju Sergeja Milinkovića Savića. Potpuni potom Fiorentine dogodio se u finišu meča. Najpre je Luis Alberto u 85. minutu postigao treći gol, a onda je u 90. minut Ćiro Imobile postavio konačan rezultat na novu asistenciju srpskog reprezentativca