Terzić: Gol protiv Voždovca mi mnogo znači; Gomeš: Mentalno smo 100 odsto spremni za Keln

RTV 10.10.2022  |  Tanjug

BEOGRAD - Fudbaler Partizana Nikola Terzić izjavio je danas da mu mnogo znači gol koji je postigao na gostovanju Voždovcu u trijumfu crno-belih (4:0) u 14. kolu Superlige.

Terzić je u igru ušao u 59. minutu, a u 90. minutu postavio je konačan rezultat prvim golom u sezoni u svim takmičenjima. "Veoma bitna pobeda za nas, jer smo 'overili' pobedu protiv Kelna u Nemačkoj, a takođe i zbog samopouzdanja pred revanš u Beogradu. Ušli smo veoma dobro u meč i postigli tri gola za poluvreme. U drugom poluvremenu smo malo opuštenije igrali, postigli i četvrti gol i rutinski priveli utakmicu kraju. Što se tiče mog gola, previše mi znači, kao i