Kakav lud meč za albanca: Promašio penal, dao gol, pa nokautirao protivnika! (video)

Hot sport 11.10.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Elćea uspeli su da upišu svoj drugi bod u ovoj sezoni, jer su uspeli da prežive dolazak Maljorke na njihov stadion, a nakon mnogo drame i dešavanja rezultat je bio 1:1.

Meč je prošao u potpunom znaku reprezentativca Kosova, Vedata Murićija, koji je praktično stigao da uradi sve. Najpre je golman domaćih u 12. minutu stigao da odbrani penal momku rođenom u Prizrenu, da bi svega tri minuta kasnije gosti bili kažnjeni golom Ezekijela Ponsa, a savaladan je bio naš golman, Predrag Rajković. Ipak potpuna slika se promenila u nastavku, kada je nakon sat vremena fudbala bio isključen Lukas Boje, pa je tako Maljorka dobila igrača više.