Spektakularnih 3:3 na "Kamp Nou", Levandovski spasao Barsu poraza od Intera i sačuvao nadu za opstanak u Ligi šampiona

Euronews 12.10.2022  |  Autor: Euronews

Kakav meč, kakva drama na "Kamp Nou" i kakav spektakularan remi 3:3 između Barselone i Intera.

Vodila je Barsa, Inter je okrenuo, vodio 2:1, pa 3:2 u 89. minutu, da bi Robert Levandovski sa dva gola sačuvao nadu Barseloni da bi uz kiks Italijana mogao da ostane u Ligi šampiona. Neverovatan meč, mitsko drugo poluvreme gde je ipak Inter u poslednja tri minuta prokockao dve velike prilike za trijumf. Barselona je na "Kamp Nou" dobila prvi deo meča, mada je Inter imao dve velike prilike da ih prvi iznenadi. Džeko je u 17. mintutu pogodio prečku, a Ter Štegen je