Ludo veče u Ligi šampiona: Levandovski junak Barselone, Bajern ubedljiv protiv Plzena

Nova 12.10.2022  |  Autor:Strahinja Nikolić

Au, koliko golova za jendo veče Fudbaleri Barselone izvukli su remi protiv Intera u poslednjim minutima utakmice, te su na svom stadionu odigrali 3:3 i ostali u trci za plasman u nokaut fazu.

Barselona i Inter su priredili pravi spektakl u Kataloniji, a u prvom poluvremenu dominirao je domaći tim. Usman Dembele je pogodio mrežu Intera u 40. minutu na asistenciju Serhija Roberta, pa je Barselona potišla na pauzu sa prednošću od 1:0. Početak drugog dela u potpunosti je pripao ekipi Intera, koja je najpre preko Nikola Barele izjednačila na 1:1. Potpuni preokret doneo je Lautaro Martineu u 63. minutu, ali je Robert Levandovski u finišu pokazao zašto je