Juventus slavio u torinskom derbiju: Vlahović savladao Milinković-Savića i doneo tri boda svom timu

Euronews 15.10.2022  |  Autor: Euronews

Torinski derbi u 10. kolu italijanske Serije A pripao je Juventusu, koji je slavio sa 1:0 (0:0), a odlučujući pogodak postigao je Dušan Vlahović.

Meč je bio veoma uzbudljiv i deluje da je moglo biti više golova, međutim, deo zasluga idu Vanji Milinković-Saviću, dok drugi deo svakako ide lošoj realizaciji igrača, pogotovo Juventusovih. Gosti su dobro otvorili meč, ali su prvu pravu priliku imali u 34. minutu. Dušan Vlahović je primio loptu u protivničkom šesnaestercu i dobro šutirao, ali je Vanja uspeo da odbrani. Nepun minut nakon toga Manuel Lokateli je bio u šansi, ali je sjajni golman Torina ponovo dobro