Iz dvojke u keca na severu: Domaći okrenuli za dva minuta i prekinuli užasan niz!

Hot sport 15.10.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Spartaka iz Subotice su na svom terenu preokrenuli tim Kolubare i tako napokon prekinuo niz od devet mečeva bez pobede.

Rezultat na kraju utakmice bio je 2:1 za domače. Poveli su crno-zeleni već nakon nepunih 20 minuta igre na severu, jer je Petar Đuričkovć bio koncentrisan i savladao čuvara mreže domaćih. Ipak, iako su pokušavali odmah da poravnaju rezultat, morali su plavo-beli da čekaju sat vremena igre, kada su najpre preko Luke Bjelovića izjednačili, da bi potom preko Aleksandra Tanasina kompletno preokrenuli rezultat. Spartak je tako prekinuo crnu seriju, i najavili bolje