Atalanta pobedom nad Sasuolom izbila na prvo mesto u Seriji A, Juvetusu pripao gradski derbi

RTS 15.10.2022

Fudbaleri Atalante su u okviru 10. kola Serije A savladali Sasuolo rezultatom 2:1.

Atalanta je u Bergamu trijumfovala nad Sasuolom 2:1 u okviru 10. kola italijanske Serije A. Prvi gol na meču postigao je Kirijakopulos u 41, a izjednačenje domaćoj ekipi doneo je Pašalić u prvom minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu. Na početku drugog dela utakmice u 46. minutu igre strelac za Atalantu bio je Lukman koji je postavio konačan rezultat meča. Atalanta se trenutno nalazi na prvom mestu na tabeli u Seriji A sa 24 boda i sa jednom utakmicom više od