Spektakl u humskoj, čukarički naivno prosuo bod: Penal, crveni karton i još mnogo uzbuđenja na derbiju kola! (video)

Hot sport 16.10.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Partizana od 18.30 časova na svom terenu dočekuju fudbalere Čukaričkog.

Crno-beli žele da potvrde sjajnu formu, ali i Brđani žele da nastave svoj niz nepobedivosti, ipak domači tim je ipak izraženi favorit, što je potvrdio i trijumfovao nakon preokreta rezultatom 3:2. U ne preterano sadržajnoj utakmici, ključni momenat sa sada odigrao se deset minuta pre kraja poluvremena. Lopta je nakon šuta Badamosija pogodila Markovića u ruku, sudija je procenio nakon gledanja VAR-a da je to kazneni udarac, a sa bele tačke je bio precizan Marko