Fantastična utakmica u humskoj: Partizan primio gol sa penala, a onda ovako došao do izjednačenja (video)

Večernje novosti 16.10.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana i Čukaričkog igraju meč 15. kola Mocart bet Superlige Srbije, a trenutni rezultat je 1:1.

Foto: FK Partizan / Sandić foto Od 37. minuta ekipa Čukaričkog povela je golom kapitena "brđana" Marka Docića. Badamosi je u prvoj prilici za Čukarički šutirao sa oko sedam metara, a lopta je pogodila Markovića u ruku. Posle VAR analize Stefanović je pokazao na belu tačku. Popović je pogodio stranu, ali je Docić bio dovoljno precizan, poslao je loptu uz stativu. Nije dugo vodio gostujući sastav. Već u 42. minutu Kristijan Belić doneo je Partizanu izjednačenje i to