Neverovatan gol u Portugaliji! (VIDEO)

Vesti online 19.10.2022  |  Sputnjik

Neverovatne scene stižu iz Portugalije sa meča druge lige između Feirensea i Moreirensea – 1:2. Slavili su gosti, ali je golman domaćih Brazilac Artur da Silva postigao neverovatan pogodak u 69. minutu, kada je udarcem sa gola na gol matirao svog kolegu.

Njegov tim imao je gol zaostatka od devetog minuta kada je Silva pogodio mrežu Feirensea, da bi Artur u 69. minutu rešio da ispuca jednu loptu iz svog peterca. Verovatno ni sam nije slutio kakav će biti konačan epilog… Lopta je dobila ubrzanje prilikom dodira sa zemljom i lobovala je njegovog kolegu koji je branio gol Moreirensea, da bi na kraju završila u mreži. En Portugal se acaba de marcar un gol de ARCO A ARCO, lo hizo Arthur Augusto del Feirense frente al