Fudbal za bogove u Firenci - Jović pogodio posle srpske konekcije, ali Inter ima devet života!

Sportske.net 22.10.2022  |  Sportske.net

Fiorentina i Inter večeras su odigrali verovatno i najatraktivniji susret u dosadašnjem toku Serije A, u okviru 11. kola italijanskog šampionata, "neroazuri" su slavili u Firenci rezultatom 4:3.

Titula igrača utakmice s razlogom je pripala Lautaru Martinezu, strelcu dva gola i asistent prilikom jednog, a pogodio je i reprezentativac Srbije Luka Jović. Nije prošlo ni dva minuta igre, a Inter je već poveo kada je Nikolo Barela na dodavanje Martineza uspeo da zatrese mrežu Teraćana. Samo 13 minuta kasnije, Argentinac preuzima stvar u svoje ruke, nakon što je napravio sebi prostor i sa oko 15-ak metara preciznim udarcem pogodio za velikih 2:0. "Ljubičasti" su