Zvezda preživela na "Čairu" Crveno-beli imali dva igrača više, u finišu slomili uporni Radnički Niš i sačuvali važna tri boda

Alo 23.10.2022
Zvezda preživela na "Čairu" Crveno-beli imali dva igrača više, u finišu slomili uporni Radnički Niš i sačuvali važna…

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički Niš rezultatom 2:1 u 16. kolu Superlige Srbije

Crvena zvezda je povela u 68. minutu golom Aleksandra Pešića, a izjednačio je Saša Marjanović u 74. minutu. Pobedu Zvezdi doneo je Pešić u 97. minutu. Fudbaleri Radničkog su meč završili sa dva fudbalera manje. "Crveno-beli" su trenutno prvi na tabeli sa 41 bodom, dok je Radnički 11. sa 16. Crvena zvezda će u narednom kolu gostovati Kolubari, dok će Radnički igrati sa Partizanom u Beogradu. Crvena zvezda je povela u 68. minutu golom Aleksandra Pešića, a izjednačio