Fulam nadigrao Lids, Mitrović nastavio seriju golova, Arsenal na vrhu tabele

RTS 23.10.2022

Fudbaleri Fulama savladali su Lids sa 3:2 na gostovanju u utakmici 13. kola Premijer lige, a srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je postigao prvi pogodak kojim je svom timu doneo izjednačenje i otvorio put ka pobedi. Ubedljivim rezultatima sa 4:0 pobede su slavili Aston vila nad Brentfordom na svom terenu i Lester na gostovanju Vulvsu, dok je vodeći Arsenal podelio bodove sa Sautemptonom sa 1:1 čime je zadržao vodeću poziciju na tabeli.

Fudbaleri Lidsa su dobro počeli meč i poveli u 20. minutu golom Rodriga protiv Fulama u utakmici 13. kola Premijer lige. Ipak samo šest minuta kasnije zahvaljujući reprezentativcu Srbije Aleksandru Mitroviću, posle dodavanja Pereire, gosti dolaze do izjednačenja 1:1. Do kraja prvog poluvremena Mitrović se još par puta našao u dobrim pozicijama ali ih nije najbolje realizovao pa se na pauzu otišlo bez promene rezultata. U nastavku se razvijao ravnopravan duel sve do