"Fenjeraš" Bohum savladao lidera Bundeslige, Pantović tragičar!

Sportske.net 23.10.2022  |  Sportske.net

Slab meč gostiju iz Berlina, Hofman je mogao u 27. minutu da donese prednost domaćima, ali golman Ronov sjajno reaguje. 10-tak minuta kasnije Sibečeu je imao šansu za Unio, Osei-Tutu je uzvratio na drugoj strani, ali bez promene rezultata.

Onda smo došli do 43. minuta, Hofman je najviši u skoku i donosi prednost Bohumu posle kornera. Osei-Tutu je stvarao muke gostima, sjajan pokušaj u 62. minutu, ali lopta pogađa prečku. Ipak, na 2:0 povisuje Holtman, igrao se 71. minut. Odličnu šansu da vrati goste u igru imao je Pantović. Union je dobio penal u 78. minutu, ali golman Rieman čita šut našeg internacionalca te ostaje 2:0 za domaće. Pantović je uspeo koliko toliko da se iskupi. Bivši fudbaler Bajern