Nemanja zamenio Alekseja i rešio utakmicu – Vanja kapitulirao, a Lazar morao da prizna poraz! /video/

Sputnik 23.10.2022

Utakmicu italijanske Serije A između Udinezea i Torina ponovo su obeležili srpski fudbaleri, a veliku ulogu u konačnom rezultatu od 2:1 i pobedi gostujućeg sastava imao je Nemanja Radonjić.

On je na stadionu Friuli zaigrao od 61. minuta, zamenivši Alekseja Mirančuka, ruskog fudbalera, a svega osam minuta kasnije je upisao asistenciju. Dobio je Radonjić dobro dodavanje iz daleka, pravo na desnu nogu kojom je iz prve poslao pas prema Pjetru Pelegriniju za rutinsku egzekuciju i drugi gol za Torino. Ulogu kakvoj se nije nadao imao je golman Vanja Milinković-Savić, čuvar mreže Torina i reprezentacije Srbije je bio neodlučan u začetku akcije u 26.